Hakkımızda Bilgiler

34takipcisatinal.com sosyal medya üzerinde bir çok platformda büyük firma, küçük kobi ve şahıslara bire bir profesyonel sosyal medya hizmetleri vermektedir. Bu uzun yolculuğumuza 2011 yılında Facebook ve Twitter ağırlık olarak başlamıştır. Zamanla popülerleşen diğer sosyal medya plaformlarıyla devam etmekteyiz. Youtube ve Instagram ‘ da dahil olmak üzere bir çok sosyal medya çözüm sorunlarına ve eksikliklerine çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Instagram Takipçi Satın Al deyince akla gelen profesyonel ve hızlı çalışan kaliteli bir ekip olduğumuz için dijital platformlar üzerinde her türlü takipçi, beğeni, otomatik beğeni tarzında tüm taleplere yanıt vermekteyiz. Hesap güvenliği açısından da önemli bir tecrübeye sahip olan ekibimizle yolumuza devam etmekteyiz.

Hizmet kalitemiz de tamamen çözüm odaklı olup her sorunun kaynağından bulunarak yok edilmesini amaçlamaktayız. Bizler de Instagram gibi tüm platformlarda gerek şirketinize gerek şahsınıza her konuda çözüm ortaklığı yapmaktayız. Çünkü verilen hizmet verilecek hizmetlerin habercisidir mantığı ile hareket ediyoruz.

MAİL : info@34takipcisatinal.com